AlcoBarrier - walka z alkoholizmem

alcobarrier - alco barier

Według Światowej Organizacji Zdrowia ze wszystkich używek, niestety najczęściej sięgamy po alkohol.
Znajdujemy się w niechlubnej światowej czołówce narodów, które nadużywają alkoholu. Według WHO palimy mniej niż pijemy, ponieważ Polak jest bardziej świadomy szkód, które wyrządza palenie niż nadużywanie alkoholu.
Dlatego powstał AlcoBarrier - nowoczesny środek, który wspomaga pozbyć się apetytu na alkohol oraz łagodzi objawy kaca i głodu alkoholowego.

Co wiemy o AlcoBarrier?

Jak informuje producent, Alco Barrier ma wspomagać przezwyciężanie apetytu na alkohol pod każdą postacią, a co najważniejsze, jest oparty na naturalnych składnikach. Nie ulega wątpliwości, że oprócz samego stosowania  suplementu, trzeba mieć świadomość swojej choroby i działać kompleksowo, nie tylko zażywać suplementy.

Składniki AlcoBariera sugerują, że środek może wspomagać zlikwidować objawy związane z nadużywaniem alkoholu i zmniejszyć pociąg do niego. Wspomaga też usunąć toksyny z organizmu, co jest istotne w przypadkach detoksu. Prawdopodobnie wpływa uspokajająco na układ nerwowy, wspomaga kondycję fizyczną i psychiczną organizmu. 

Co zawiera Alco Barrier?

kwas bursztynowy – działa wzmacniająco na organizm oraz pobudzająco na układ pokarmowy. Wspomaga zmniejszyć skutki kaca, ponieważ stymuluje degradację produktów toksycznych powstałych podczas metabolizmu alkoholu.
fibregum – błonnik akacjowy stymuluje wzrost bakterii kwasu mlekowego w przewodzie pokarmowym, przy równoczesnym zmniejszeniu ilości niekorzystnych bakterii. Wspomaga też usunąć toksyny z organizmu i usprawnia pracę układu pokarmowego.
ekstrakt z karczocha – ochrania wątrobę i pobudza do zwiększenia wytwarzania cholesterolu i przekształcenia go w kwasy żółciowe. Może mieć to pewien wpływa na zmniejszenie apetytu na alkohol i wspomóc jego strawienie.
witamin B6 – istotna dla prawidłowego działania na układ nerwowy. Ma znaczący wpływ na ciśnienie krwi, skurcze mięśni i pracę serca. Wpływa korzystnie na podniesienie odporności.
ekstrakt z serdecznika – pomaga zmniejszyć pobudliwość ośrodka naczynioruchowego w rdzeniu przedłużonym i osłabić siłę bodźców przekazywanych do serca. Wpływa korzystnie na krążenie i w pewnym stopniu na wydalanie moczu.
(źródło: Rośliny_lecznicze – Wikipedia, pl.wikipedia.org/wiki/Witamina_B6)

uzależnienie od alkoholu
AlcoBarrier może być świetnym sprzymierzeńce w walce z uzależnieniem od alkoholu.


Po co odtruwać organizm przy alkoholiźmie?

Decydując się na zerwanie z uzależnieniem od alkoholu, często niezbędne jest przeprowadzenie odtrucia alkoholowego, powszechnie znanego jako detoks. Odtrucie  jest procesem usuwania alkoholu z organizmu ponieważ osoby, które piją dużo i od dawna prawdopodobnie potrzebują silnego odtrucia. Za skuteczny uważany jest taki detoks, który zmierza do ustabilizowania biochemicznych parametrów organizmu oraz do ustąpienia fizycznych i psychicznych objawów.
Z kolei czas potrzebny do tego, by osoba, która przerwała picie wróciła do równowagi psychofizycznej nie może być jednakowy dla wszystkich, zależy bowiem od wielu czynnik osobowościowych. Do równowagi psychofizycznej szybciej wróci osoba, która piła krócej słabsze alkohole, dobrej jakości, charakteryzuje się dobrym stanem zdrowia i nie jest wyniszczona przez alkohol. Powrócenie do równowagi trwa także zwykle dłużej u osób, które w przebiegu wcześniejszych zespołów odstawienia alkoholu mieli epizody psychozy poalkoholowej lub padaczki poalkoholowej.
Środki ziołowe takie jak AlcoBarrier mogą być zbawienne w momencie kryzysu lub na początku leczenia.
(źródło: versusmed com pl, pl.wikipedia.org/wiki/Detoksykacja)
Tutaj kupisz AlcoBarrier najtaniej! Zobacz cenę
Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Podobne produkty

AlcoBarrier - walka z alkoholizmem
4/ 5
Oleh