Bustural - na powiększenie piersi

bustural

O Busturalu mówi się już od jakiegoś czasu. Oprócz reklamy która zachwala produkt jest sporo pozytywnych opinii zmieszanymi z ofertami konkurencji, która wciska podobne kremy o prawie identycznym składzie i nawet podobnej cenie.
Gdzie oryginalny Bustural? Zobacz >


Co to jest Bustural?

Bustural jest kremem do stosowania na biust, którego działanie polega na innowacyjnej mieszance korygującej z olejków roślin egzotycznych i roztworu Volufilineopiera się na naturalnym składniku, sarsasapogeninie. Długa i skomplikowana nazwa składnika pochodzi od rośliny znajdujących się w rejonach subtropikalnych. Owy składnik jest tzw. saponiną, którą zainteresowanie wzrosło w XX wieku, kiedy to podjęto liczne badania nad ich strukturą i zastosowaniem jako prekursorów kortyzonu – hormonu pierwotnie wyizolowanego z kory nadnerczy i w późniejszym okresie również zsyntezowanego z kwasów żółciowych.

Producent Busturalu informuje, że iż sarsasapogenina wpływa na powiększenie rozmiaru kobiecych piersi, stymulując produkcję tłuszczu w tkance łącznej. Badania i eksperymenty laboratoryjne pozwoliły naukowcom dopracować formułę sarsasapogeninową, czego skutkiem jest roztwór Volufiline zawarty w Busturalu. Wniosek złożony przez Phytopharm dotyczący produktu leczniczego, jakim jest Sarsasapogenina został zatwierdzony dnia 11 styczeń 2008 na mocy art. 5 ust. 4 rozporządzenia (WE) nr 141/2000.

rezultaty po busturalu
Niektórzy twierdzą, że Bustural daje na prawdę spektakularne rezultaty.


Czy krem bustural powiększa piersi?

Sądząc po składzie kremu i opiniach klientów, można założyć, że Bustural wpływa na wygląd piersi, Zresztą Sarsasapogenin jest stosowany w wielu podobnych i droższych kremach dostępnych w Stanach Zjednoczonych. Warto zwrócić też uwagę, że pozostałe składniki mogą pozytywnie wpłynąć na urodę kobiecego biustu. Ponadto metoda aplikacji kremu, nie jest tak skomplikowana, jak w przypadku podobnych produktów. Przykładowo, nie trzeba smarować się kremem 4 razy dziennie po uprzednim gorącym okładzie.

Jaki jest skład Busturalu?

Volufiline -  jest fitosterolem pozbawionym estrogenu, progesteronu, glukokortykosteroidu i aktywności testosteronu. Wybrano ją dla jej funkcji zwiększania objętości tkanki tłuszczowej w kobiecych piersiach.

Olej z pestek moreli -  nawilża skórę i działa jako przeciwutleniacz.

Kłącze Anemarrhena - roślina jest używana do uzyskiwania wyciągu sarsasapogeniny. Poprawia elastyczność skóry i pomaga usuwać rozstępy.

Na szczęście wyszliśmy z okresu lat 80-tych, gdzie na wszystkich okładkach królowały piękności z ogromnym biustem. Obecnie bardziej docenia się urodę biustu niż jego wielkość. Zatem niewielkie powiększenie biustu może sprawić, że kobieta osiąga satysfakcję. Ważny jest też kształt, jędrność i nawilżenie skóry.
(Źródła i odnośniki: czytelniamedyczna pl, ec.europa.eu/health/documents, en.wikipedia.org/wiki/Sarsasapogenin)


Tutaj kupisz Bustural najtaniej! Zobacz cenę

Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Podobne produkty

Bustural - na powiększenie piersi
4/ 5
Oleh

1 komentarze:

Dodaj komentarze
Kamila22

niezły jest ten kremik, ja go zostawiam na dłużej, by sobie poleżał na skórze.

Odpowiedz