Fresh Fingers na grzybice stóp

fresh fingers


Spray Fresh Fingers jest wieloskładnikowym środkiem na grzybicę. Zawiera 1% klotrimazolu - organicznego związku chemicznego, pochodnego imidazolu, miejscowo działającego przeciwgrzybicznie.
Gdzie oryginalny Fres Fingers? Zobacz >grzybica stóp
Fresh Fingers zalecany jest do regularnego stosowania we wszystkich rodzajach grzybic


Sądzi się, że na grzybice w Polsce choruje około 5 milionów osób, a jeszcze inne dane mówią, że nawet do 40% populacji ma zakażenia grzybicze. Grzybice w większości przypadków są zakażeniami egzogennymi, czyli ich źródło znajduje się w środowisku zewnętrznym. Z kolei zakażenia grzybicze endogenne są efektem zakażenia grzybami, które wchodzą w skład naszej flory. Najbardziej rozpowszechnionym typem grzybicy jest grzybica stóp (15-30%) ogółu populacji. W niektórych grupach społecznych zachorowalność sięga 70%. Również częstym schorzeniem jest grzybica paznokci (40%) wszystkich zakażeń grzybicznych.
(Źrodło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Grzybica)

Czy Fresh Fingers pomoże?

Fresh Fingers, oprócz klotrimazolu zawiera kilka innych istotnych składników, które wspomagają walkę z grzybicą. Złożoność składu jest tutaj kluczową zaletą.

Co zawiera?

Klotrimazol - od niedawna stosowany w grzybicy stóp, hamuje syntezę ergosterolu niezbędnego do budowy błony komórkowej grzybów. Łagodzi swędzenie.

Miód pszczeli - właściwości antyseptyczne miodu hamują rozwój niektórych bakterii i pomagają utrzymać stopy w czystości chroniąc je przed nadmierną potliwością. Duże znaczenie w miodzie mają enzymy, które pochodzą głównie z gruczołów ślinowych owadów. W miodzie zawarty jest nadtlenek wodoru – substancja o właściwościach bakteriostatycznych,

Witaminy - naukowcy z Uniwersytetu w Montrealu wykazali w swoich najnowszych doświadczeniach, że  niektóre witaminy blokują enzym o nazwie deacetylaza Hst3p niezbędny do prawidłowego wzrostu grzyba C. albicans i dlatego może znaleźć zastosowanie w leczeniu wywołanych nimi zakażeń.
Limonen - zapach cytryn, znajdujący się głównie w jej skórce, daje uczucie chłodzenia.

Podsumowując spray FreshFingers może wpłynąć na pozbycie się grzybicy, a na pewno zadba o zapach i jakość skóry na stopach. Należy pamiętać, że krem nie jest lekiem w znaczeniu medycznym i w przypadku problemów ze zdrowiem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Tutaj kupisz Fresh Fingers najtaniej! Zobacz cenę

Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Podobne produkty

Fresh Fingers na grzybice stóp
4/ 5
Oleh

1 komentarze:

Dodaj komentarze
adam33

Mi pomógł, ale wkurzające jest, że następny muszę też u nich kupić, a nie normalnie w aptece!!

Odpowiedz