Reprostal - na problemy z prostatą

reprostal

Reprostal to suplement, który wspierają płodność u mężczyzn  i usprawnia przepływ moczu. Wpływa również ochronnie na komórki przed tzw. stresem oksydacyjnym, nie powodując skutków ubocznych


Reprostal na problemy z prostatą?

Funkcją gruczołu krokowego jest udział w wytwarzaniu płynu nasiennego, który w znacznym stopniu wpływa na płodność. Wraz ze starzeniem się po 45 roku życia wielu mężczyzn zaczyna cierpieć na łagodny rozrost prostaty. Jest to najczęstsze schorzenie stercza, które daje objawy aż u 50% mężczyzn po 50 roku życia;. Zaś odsetek ten wzrasta do 90% mężczyzn po 80 roku życia. W Polsce na dolegliwości prostaty choruje blisko 2 mln mężczyzn. U zdrowej osoby wielkość prostaty porównywalna jest do objętości kasztana, zaś przerośnięta prostata zwiększa swoje rozmiary i zaczyna uciskać cewkę moczową, zwężając jej ujście.
prostata
Reprostal wpływa dobroczynnie na dolegliwości związane z prostatą.

Jak informuje producent Reprostalu, cieszy się on uznaniem specjalistów z dziedziny urologii, którzy potwierdzają jego dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kompleksowy skład, usprawniający funkcjonowanie dróg moczowych.

Skład Reprostalu

PALMA SABAŁOWA – ekstrakt z palmy wykorzystywany jest głównie do leczenia stanów związanych z powiększeniem gruczołu krokowego. Może mieć zastosowanie w leczeniu łysienia androgennego i w skórnych przypadłościach typu trądzik, łojotok czy zaskórniki.
JEŻÓWKA WĄSKOLISTNA – tradycyjny lek Indian na ukąszenia węży i inne rany skóry. Stosowali ją również jako środek przeciwbólowy przy bólach zębów i gardła. Korzystnie wpływa na gruczoł prostaty, stymuluje powstawanie interferonu, - substancji organicznej, która pełni ważną rolę w układzie odpornościowym organizmu.

POKRZYWA – działa pozytywnie na układ moczowy i wzmacnia organizm. Wpływa również korzystnie na produkcję czerwonych krwinek, co przydaje się w leczeniu anemii i przy osłabieniu.

ŻURAWINA – jej dezynfekujący wpływ na drogi moczowe to najbardziej znana prozdrowotna właściwość rośliny, Zmienia też kwasowość moczu, co zapobiega powstawaniu ,a także rozpuszczaniu kamieniu nerkowych.
CYNK – pomaga w utrzymaniu płodności i funkcji rozrodczych oraz dba o wysoki poziom testosteronu we krwi.

SELEN – niszczy wolne rodniki, bierze udział w procesie spermatogenezy.
(źródło: Rośliny_lecznicze – Wikipedia, reprostal pl)

Dodatkowe informacje

Z informacji od producenta wynika, że Reprostal jest bezpieczny i naturalny, przeznaczony dla mężczyzn, którzy będą mogli stosować go bez obaw. Ze względu na zawartość palmy sabałowej oraz jeżówki wąskolistnej nie należy stosować go u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Zażywa się go rano i wieczorem po posiłku i nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Reprostal nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie należy stosować suplementu przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

Należy pamiętać, że produkt nie jest lekiem, jest suplementem i w przypadku kłopotów ze zdrowiem należy skonsultować się z lekarzem.Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Podobne produkty

Reprostal - na problemy z prostatą
4/ 5
Oleh