Vigrax na potencję, libido, erekcję

vigrax

Suplement Vigrax jest nowoczesnym środkiem dedykowanym dla mężczyzn mających problemy z erekcją. Stosowanie Vigraxu może wpłynąć na dłuższe i silniejsze erekcje.


O potencji i problemach z erekcją

Powodów, dla których życie seksualne w związku ulega pogorszeniu, może być bez liku. Czasem są to czynniki zewnętrzne, takie jak stres, przepracowanie, czy trudne momenty życiowe. Pożycie w długotrwałym związku może stanowić niemałe wyzwanie. Bowiem znacie się przecież od wielu lat, macie za sobą większe wzloty i upadki, największe chwile uniesienia, a nawet tzw. "seks na zgodę"
Jednak, organizm człowieka lubi płatać figle i bez pomocy z zewnątrz nie może sobie poradzić. 

Niestety wszelkie niedobory w organizmie mogą wpłynąć na libido, trawienie, a nawet wyższe funkcje mózgu, takie jak logiczne myślenie. Jak donoszą naukowcy, dla ludzkiego ciała nawet grawitacja jest źródłem stresu. Wymusza cały szereg fizjologicznych reakcji, które człowiek musi podejmować nieustannie, by utrzymać się na powierzchni Ziemi. 

zakochana para
Udane pożycie jest podstawą udanego związku

Jak informuje producent Vigraxu, według badań, aż 2,5 mln Polaków cierpi na zaburzenia erekcji, ale jedynie 30% par rozmawia ze sobą na ten temat. U wielu mężczyzn powodem zaburzeń potencji są problemy psychologiczne i dotyczy to zwłaszcza młodych osób, dopiero rozpoczynających regularne współżycie. Równie częstą powodem problemów z potencją w związku są osobiste problemy partnerów. Mogą być nimi zarówno trudne doświadczenia związane z intymnością, wewnętrzne konflikty emocjonalne, skutkujące niechęcią lub obawami w zakresie ciała, ale także niska świadomość seksualna, brak wiedzy.

Vigrax wpływa korzystnie na osiągnięcie satysfakcji podczas stosunku, co jest bardzo istotne dla obu partnerów. Producent zapewnia, że 96% mężczyzn stosujących Vigrax odzyskuje silną erekcję, poprawiają swoje samopoczucie oraz relacje z partnerkami.

Inne dostępne suplementy na pobudzenie erekcji działają punktowo po zażyciu, przez co są mało skuteczne, gdyż nie pozwalają złagodzić przyczyn problemu i na trwałe się od niego uwolnić. Suplementacja Vigraxem jest kuracją opartą na naturalnych składnikach, które pomogą zlikwidować problem braku erekcji u jego źródła.

Skład Vigraxu

  • L-arginina - wpływa na zwiększenie odporności organizmu oraz poprawę efektywność wysiłku fizycznego. wpływa na rozkurcz mięśni gładkich, dzięki czemu zmniejsza się ciśnienie krwi i ryzyko zawału.
  • Buzdyganek Ziemny -  stosowany w tradycyjnej medycynie naturalnej Chin i Indii, cieszył się ogromną popularnością. Wpływa znakomicie na regulację poziom testosteronu, wpływa na zwiększenie popędu płciowego oraz produkcję nasienia. Działa również pobudzająco.
  • Żeń-szeń - wpływa na polepszenie witalności, poprawia krążenie i dodaje energii w sypialni. Zawarte w nim ginsenozydy wpływają na zwiększenie uwalniania w organizmie tlenku azotu, który wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych, powodując zwiększony napływ krwi do członka. J
Pełny skład Vigraxu: VigraxErect Proprietary Blend, buzdyganek naziemny, L-arginina HCl, żeń-szeń, , krzemionka koloidalna, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna.

Tabletki na erekcję wysyłane są w zwykłym, niczym nie wyróżniającym się opakowaniu i nie ma opisu jego zawartości. Należy zażywać 2 kapsułki dziennie popijając przynajmniej 1 szklanką wody. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. Vigrax przeznaczony dla osób dorosłych, niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie mozna stosować go w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Należy przechowywać go w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Podobne produkty

Vigrax na potencję, libido, erekcję
4/ 5
Oleh