Koktajl Chocolate Slim na odchudzanie

chocolate slim

Jeść i chudnąć? Taka perspektywa wydaje się mocno kusząca i niewiarygodna. Ale czy na pewno jest to niemożliwe?
Niekoniecznie, bo Chocolate Slim to posiłek wspomagający odchudzanie, który zawiera mnóstwo zbawiennych substancji korzystnych dla zdrowia.
Gdzie oryginalny Chocolate Slim? Zobacz >

Co to jest Chocolate Slim?

Czekoladowy napój Chocolate Slim, jest zestawem odchudzających składników pochodzenia naturalnego, które, jak podaje producent wzajemnie wzmacniają swoje działanie. Koktajl nie jest suplementem diety, bo zawiera wyłącznie naturalne składniki. Najważniejszymi składnikami są naturalne kakao, jagody Goji, zielona kawa i ekstrakt z lakownicy żółtawej. ChocolateSlim nadaje się do codziennego stosowania i nie ma przeciwwskazań do jego spożywania. Pomaga usunąć ukryte przyczyny występowania nadwagi i normalizuje procesy metaboliczne w organizmie.


Przyjrzyjmy się składnikom Chocolate Slim

Zielona kawa - kawa, której obróbka ziaren zakończyła się jeszcze przed procesem palenia. Są to więc normalne ziarna kawy niepoddane obróbce termicznej ani fermentacji. Zawiera kwas chlorogenowy, który obniża ilość cukru wchłanianego w przewodzie pokarmowym. Prowadzi to do mobilizacji organizmu do korzystania z nagromadzonych wcześniej zapasów. (Żródło: www.poradnikzdrowie.pl/diety/)
Jagody Goji - bogate w błonnik, który wspomaga odchudzanie i pomaga zachować szczupłą sylwetkę. Są też bardzo bogatym źródłem witamin i składników odżywczych. Można znaleźć w nich naprawdę sporo witaminy C - kilkanaście razy więcej niż w cytrusach. (Żródło: www.kobiety.pl/fit/)
Ziarna Chia - są bogate zarówno w rozpuszczalny, jak i nierozpuszczalny błonnik. Są idealne, aby przyspieszyć metabolizm oraz, przy ich regularnym spożywaniu, pomagają w chudnięciu. (Żródło: krokdozdrowia.com/najlepsze-nasiona-odchudzanie/)
Jagody Acai - zawierają aż 18 aminokwasów i kwasy Omega, które bardzo ważne są w profilaktyce chorób serca i układu krwionośnego. Kwasy Omega redukują poziom złego cholesterolu, zwiększając tzw. frakcje pozytywną. Przyczyniają się do przyśpieszenia metabolizmu, a tym samym sprawiają, że następuje szybsza utrata masy ciała. (Żródło: www.e-odchudzanie.com.pl/jagody-acai-opinie.html)
Lakownica żółtawa - korzystnie wpływa na florę bakteryjną jelit. Minimalizuje ryzyko stanów zapalnych oraz oporności na insulinę, prowadzącej do rozwoju cukrzycy. Dzięki zawartości adenozyny lakownica rozcieńcza tłuszcz we krwi, a znajdujące się w niej Germanium zwiększa zdolność krwi do pobierania tlenu, co wspomaga proces oczyszczania krwi. (Żródło: www.supergreens.pl/superzywnosc-artykuly-opracowania/lakownica-zoltawa, zdrowie.dziennik.pl/diety/artykuly/)
Naturalne kakao - Zdaniem ekspertów, sekretem zdrowotnych właściwości kakao jest flawonoid o nazwie epikatechina, który występuje też w herbacie i winie. Jest źródłem tryptofanu, który wykorzystywany jest przez mózg do wytwarzania neuroprzekaźnika zwanego serotoniną, który zapewnia spokój i daje uczucie szczęścia. Napój przyrządzony z nasion kakaowca był uważany za silny afrodyzjak. Swoją miłosną moc zawdzięcza prawdopodobnie teobrominie, która działa podobnie jak kofeina. (Żródło: www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/kakao-wydluza-zycie-wlasciwosci-i-wartosci-odzywcze-kakao_43425.html)


Czy ten koktajl mnie odchudzi?

Oceniając skład Chocolate Slim z pewnością można stwierdzić, że ma duże znaczenie podczas odchudzania. Kupując pojedyncze składniki, na pewno zapłacilibyśmy dużo więcej. Z opinii w internecie wynika, że koktajl jest smaczny i łagodzi odczucie głodu. Podobno wystarczą 1-2 łyżeczki, by uzyskać smaczny i sycący napój.
Chocolate Slim, to na pewno ważna pozycja wśród zakupów osoby chcącej się odchudzić. Jednak należy pamiętać, że przy zwiększeniu ilości spożywanych kalorii, żaden preparat nie poradzi sobie z naszym apetytem, sprawi, że mniej przytyjemy, ale czy nas odchudzi, to kwestia dyskusyjna.
Tutaj kupisz Chocolate Slim najtaniej! Zobacz cenę


Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Podobne produkty

Koktajl Chocolate Slim na odchudzanie
4/ 5
Oleh