Polityka prywatności i Regulamin

Polityka Prywatności

Serwis internetowy Opinie i Oceny nie przetwarza uzyskanych od użytkowników danych osobowych i adresów poczty elektronicznej. 

Jeśli użytkownik korzysta wchodzi na tę stronę, możemy gromadzić i przetwarzać informacje na temat rzeczywistego miejsca pobytu użytkownika. Stosujemy różne technologie, aby określić tę lokalizację, w tym adres IP. 
Proces pozyskiwania powyższych danych następuje automatycznie, bez ingerencji administratora strony, który nie ma wpływu na sposób działania serwisu, gdyż właścicielem hostingu jest firma Google.

Unikalne numery aplikacji

W określonych usługach występuje unikalny numer aplikacji. Ten numer wraz z informacjami na temat danej instalacji może zostać wysłany do Google, gdy usługa jest instalowana lub odinstalowywana bądź okresowo kontaktuje się z naszymi serwerami.

Pliki cookie i podobne technologie

Gdy użytkownik korzysta z naszej strony, która hostowana jest przez Google, stosujemy, podobnie jak nasi partnerzy, różne technologie do gromadzenia i zapisywania informacji – może to obejmować pliki cookie lub podobne technologie umożliwiające identyfikację przeglądarki lub urządzenia użytkownika. Technologie wykorzystywane są do gromadzenia informacji wtedy, gdy użytkownik wchodzi w interakcję z usługami, które oferujemy naszym partnerom, takimi jak usługi reklamowe czy funkcje Google działające w innych witrynach. 
Dane pozyskiwane za pośrednictwem wszystkich naszych usług służą do udostępniania, utrzymywania, ochrony i udoskonalania ich w celu tworzenia nowych usług, a także ochrony firmy Google i jej użytkowników. 

Regulamin

Oferta przedstawiona na stronie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Administracja strony nie bierze odpowiedzialności za treści opinii, komentarzy osób prywatnych i firm udzielanych na naszych stronach.